Podívejte se, jak probíhala naše první testovací tour

Už dlouho jsme pro Vás chtěli uspořádat pořádnou testovací akci. Akci, kde byste se mohli zdarma svézt na co největším počtu lyží LUSTi a porovnat tak lyže přímo na sjezdovce. Letos byly naše prosby vyslyšeny. V Žacléřské fabrice osadili vázáním přes 70 párů lyží a vyslali je k prodejcům na testovací akce. Každý prodejce měl tak možnost zvolit si termín a místo. Mít ještě tu moc vybrat si i počasí, nemělo by to chybu.

Premiéra na Monínci

Lusti na Monínci

Pro první akci jsme si zamluvili testovací sadu na 2. – 3. prosince na Monínec. Dali jsme tedy dohromady náš 9 členný tým a začali vše připravovat. S fokusem na jediný cíl. Abyste mohli opravdu pořádně otestovat lyže LUSTi. No a když přišel den D, už nás na Monínci vítala parta nadšených lyžařů. Testování spuštěno!

Nejprve tedy zaregistrovat u našich slečen a můžeme společně vybrat vhodné lyže. Lyže vybrány, dáváme tedy rezervaci na hodinu ježdění. Přijeli jste ale přeci testovat a chcete lyží vyzkoušet co nejvíce, že? Rovnou tedy zamlouváme další modely na pozdější hodiny. Už jen seřídit vázání u kluků v servisu a můžete na kopec. No a takhle to u nás jelo celou sobotu i neděli.

V neděli odbila čtvrtá hodina a první testování bylo za námi. A podle ohlasů to bylo velmi povedené testování. Počasí vyšlo na výbornou, teplota tak akorát a lyže typu SC, PC nebo RC SL se střídaly ve stojanech jak na běžícím páse. No a my pomalu ale jistě začínali přemýšlet nad tím, jak vychytat drobné mouchy a udělat tak další akce ještě lepší.

Pokračování na Kamenci a ve Špindlu

Stánek na Kamenci

Další naše testovací zastávka byla 6. ledna na Kamenci. Předpověď plusových teplot naznačovala, že to bude ideální příležitost pro vyzkoušení širších lyží a rockerů. No a nemýlila se. Do měkkého sněhu jsme zapadli hned, jak jsme vystoupili z auta, a “brodili” jsme se až do neděle. Akce se nesla v podobném duchu jako na Monínci. Kolem 11 hodiny už byla zase polovina kopce na lyžích LUSTi. Modely typu PC 77 nebo třeba CWR 84 byly v měkkém sněhu jako doma a nám bylo příjemné teplo. Prostě další vydařený víkend.

No a poslední akci naši testovací tour jsme měli naplánovanou na 14. ledna ve Špindlerově Mlýně. A byla to pro nás trochu výzva. První den jsme totiž měli rezervaci na Horních Mísečkách, ale na druhý den jsme museli celé naše stanoviště přesunout na Hromovku. S našim skvělým týmem jsme to však zvládli v rekordním čase. Sice nám u toho byla trochu zima, jelikož teplota nabrala úplně opačný směr než na Kamenci, na druhou stranu tu ale byla skvělá příležitost vyzkoušet LUSTi i na zmrzlém kopci.

Obřačky a slalomky mizely ze stojanů jak kdyby si nechumelilo. A ono se opravdu nechumelilo. Ono spíš mrzlo. Dali jsme ale pár čajů, vyhřívané polštářky do bot a s úsměvem si s Vámi užili poslední testování.

 

Testování 2018/2019?

Tímto bychom tedy chtěli ještě jednou poděkovat Vám všem, kdo jste se zúčastnili našich akcí a doufáme, že jste si opravdu vyzkoušeli lyže podle Vašich přání. No a pokud jste nestihli naše testování navštívit letos, nezoufejte. Příští rok plánujeme v akcích pokračovat, případně se můžete stavit u nás v půjčovně. Sledujte naše nové lyžoviny, facebook nebo instagram a nic Vám neuteče.

 

Děkujeme!

tým SATRAPA Ski