Akce v ČR

Minulou sezónu jsme objeli několik ski areálů a vyzkoušeli si s námi lyže LUSTi stovky lyžařů. A letos tomu nebude jinak. V žacléřské fabrice nás opět vybaví testovací sadou a vy si s námi budete moci zdarma vyzkoušet libovolný počet modelů LUSTi přímo na sjezdovce.

Kromě možnosti svézt se zdarma na kterémkoliv z modelů LUSTi (budeme žádat pouze předložení osobního dokladu), se můžete těšit také na 2 tomboly. Nejprve budeme v sobotu i v neděli losovat výherce drobných lyžařských cen a v případě uzavření alespoň 10 závazných objednávek na následné zakoupení lyží budeme v neděli ve 14h pořádat i druhé losování, ve kterém budeme losovat 1 výherce, který obrží objednané lyže zdarma.

Na akce se není potřeba hlásit předem. Stačí jen přijít s pořádnou chutí lyžovat!

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Rezervace lyží

Pokud máte zájem zarezervovat si pro některé z našich testování konkrétní modely lyží na určitou hodinu, rádi vám vyhovíme. Stačí nás kontaktovat a naplánujeme společně čas testovaní pro vámi vybrané lyže.

Koupě lyží na místě

Vybrané modely lyží bude možné zakoupit přímo na místě. Pokud máte již nyní představu o konkrétních lyžích LUSTi, které plánujete po vyzkoušení zakoupit, doporučujeme se s námi předem domluvit a lyže si nezávazně rezervovat. My vám rezervaci potvrdíme a lyže přivezeme s sebou na akci.

Aldrov - Vítkovice:

12. - 13.1. 2019 9:00 - 16:00

Náš stánek najdete buď u spodní nebo horní stanice sedačkové lanovky, v závislosti na sněhových podmínkách. Sjezdovka je zde dostatečně široká a přímo vybízí ke carvingovému dovádění.

web areálu: www.skialdrov.cz

Událost akce na Facebooku: https://goo.gl/XdsYCX

Z uplynulých akcí

Testování letošní sezóny je v plném proudu a my už máme za sebou 2 akce. Hned první lyžovací víkend v Česku jsme byli v plné sestavě připraveni na Monínci a zhruba o týden později jsme společně s desítkami lyžařů testovali Lušťovky na širokých pláních v rakouském Söldenu. No a zde vám tedy přinášíme menší ukázku toho, jak to na našich akcích vypadá, a těšíme se na setkání na těch nadcházejících.