Akce v ČR

Minulou sezónu jsme objeli několik ski areálů a vyzkoušely si s námi lyže LUSTi stovky lyžařů. A letos tomu nebude jinak. V žacléřské fabrice nás opět vybaví testovací sadou a vy si s námi budete moci zdarma vyzkoušet libovolný počet modelů LUSTi přímo na sjezdovce.

Kromě samotného testování se můžete těšit také na losování, které proběhne vždy na konci akce a 5 účastníků od nás obdrží věcné ceny. Na akce se není potřeba hlásit předem. Stačí jen přijít s pořádnou chutí lyžovat!

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Rezervace lyží

Pokud máte zájem zarezervovat si pro některé z našich testování konkrétní modely lyží na určitou hodinu, rádi vám vyhovíme. Stačí nás kontaktovat a naplánujeme společně čas testovaní pro vámi vybrané lyže.

Kamenec v Jablonci nad Jizerou:

5. - 6.1. 2019 9:00 - 16:00

Pokud se podaří zasněžit obě strany areálu, budeme po celý víkend pořádat závod ve slalomu o hodnotné ceny a dětské soutěže. Po celou dobu akce nás najdete u spodní stanice vleku.

web areálu: www.skikamenec.cz

Událost akce na Facebooku: https://goo.gl/bD17AC

Aldrov - Vítkovice:

12. - 13.1. 2019 9:00 - 16:00

Náš stánek najdete buď u spodní nebo horní stanice sedačkové lanovky, v závislosti na sněhových podmínkách. Sjezdovka je zde dostatečně široká a přímo vybízí ke carvingovému dovádění.

web areálu: www.skialdrov.cz