Testování v Rakousku - Sölden

Pokud se rozhodujete, kam vyjet na první lyžování, a chcete si vyzkoušet lyže LUSTi na širokých pláních v Rakousku, pozvali bychom vás rádi do střediska Sölden. Od čtvrtka 22.11. do neděle 25.11. 2018 zde budeme lyžovat, a vy si s námi budete moci zdarma vyzkoušet kterýkoliv z modelů LUSTi (budeme žádat pouze předložení osobního dokladu). V neděli také proběhne losování 5 účastníků naší akce, kteří od nás obdrží věcné ceny.

Náš stánek najdete na parkovišti Tiefenbach Gletscher, bezprostředně pod sjezdovkou u spodní stanice kabinové lanovky. Poznáte nás podle LUSTi obytného auta. Zvažte tedy výlet do Söldenu, rádi se s vámi potkáme a zalyžujeme na širokých pláních. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Akce v ČR

Minulou sezónu jsme objeli několik ski areálů a vyzkoušely si s námi lyže LUSTi stovky lyžařů. A letos tomu nebude jinak. V žacléřské fabrice nás opět vybaví testovací sadou a vy si s námi budete moci zdarma vyzkoušet libovolný počet modelů LUSTi přímo na sjezdovce.

Kromě samotného testování se můžete těšit také na losování, které proběhne vždy na konci akce a 5 účastníků od nás obdrží věcné ceny. Na akce se není potřeba hlásit předem. Stačí jen přijít s pořádnou chutí lyžovat!

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Monínec:

17. - 18.11. 2018 9:00 - 16:00

Náš stánek najdete u spodní stanice vleku, který začíná v polovině sjezdovky. Oproti loňskému testovacímu víkendu, kdy jsme měli vysněženu pouze užší část sjezdovky, klade letos provozovatel ski areálu velký důraz a prioritu na zasněžení horní sjezdovky v celé šíři . Vyzkoušet si tedy budete moci naplno i lyže s většími poloměry krojení (obřačky).

web areálu: zima.moninec.cz

Kamenec v Jablonci nad Jizerou:

5. - 6.1. 2019 9:00 - 16:00

Pokud se podaří zasněžit obě strany areálu, budeme po celý víkend pořádat závod ve slalomu o hodnotné ceny a dětské soutěže. Po celou dobu akce nás najdete u spodní stanice vleku.

web areálu: www.skikamenec.cz