Testovací akce

Vážení milovníci hor a příznivci sjezdového lyžování,

hlavní testovací akce této sezóny jsou už letos za námi a touto cestou bychom Vám rádi poděkovali za vaše příznivé ohlasy a vzrůstající zájem o českou značku lyží LUSTi i o služby naší společnosti Satrapa ski.

Uplynulý víkend jsme uspořádali malé setkání s lyžaři ve Vítkovicích na Aldrově, kam jsme přivezli pouze omezené množství lyží a kde jsme sbírali vaše názory a náměty pro zkvalitnění našich služeb. Zájem o lyže byl i tentokrát velký, vaše připomínky a podněty inspirující a to rozhodlo o uspořádání lyžařské akce LUSTi na závěr sezóny.

Seznam a rezervace lyží

Podívejte se na náš seznam lyží za zvýhodněné ceny, které budou k dispozici na naší závěrečné akci. Pokud máte zájem zarezervovat si na testování konkrétní modely lyží na určitou hodinu, rádi vám vyhovíme. Stačí nás kontaktovat a naplánujeme společně čas testovaní pro vámi vybrané lyže.

Závěr lyžařské sezóny 18/19 se Satrapa ski - Aldrov - Vítkovice

30. - 31.3. 2019 9:00 - 16:00

Zveme vás na víkend 30. a 31. 3. do areálu Ski Aldrov ve Vítkovicích na speciální akci "Závěr lyžařské sezóny 18/19 se SATRAPA SKI". Nebude to klasická „testovačka“ s celou kolekcí lyží LUSTi, jak ji znáte. Můžete se těšit na lyže, které si přímo na místě po vyzkoušení budete moci zakoupit za zvýhodněnou cenu. Připravíme pro vás přibližně 100 párů lyží, které dosud byly broušeny pouze ručně v našem servisu a mají tedy téměř plný profil hran a v 90 % případů ještě nezbroušenu skluznici. V nabídce budou pouze lyže naší společnosti, které byly použity převážně pro účely testování a byly tedy jen velmi málo ježděné. Nabídku lyží, včetně počtu odlyžovaných dní a cen zveřejníme 15. března zde na našich stránkách.

Samozřejmě vám bude k dispozici náš odborný personál. Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného modelu lyží a v případě zájmu vám před akcí, nebo v jejím průběhu, sestavíme časový plán testování dle vašich požadavků. Na akci vás také seznámíme s připravovanými novinkami pro příští sezónu 2019/20 včetně malé „ochutnávky“ skialpových lyží. Pro opravdu zvídavé lyžařky a lyžaře bude na programu prezentace na téma „Proč některé lyže vedou a drží i na zmrzlé sjezdovce a jiné ne?“

Těšíme se na společné lyžování i povídání o všem, co s lyžováním souvisí. Veškeré služby týmu Satrapa ski budou tradičně zdarma, proto neváhejte konzultovat s námi nejen na stánku, ale i na svahu. Součástí víkendového programu bude tombola o hodnotné ceny s lyžařskou tématikou a v případě zrealizovaného prodeje více než 20 párů lyží vylosujeme jednoho z kupujících, který získá vybrané lyže zdarma.

Těšíme se na setkání s fanoušky lyží LUSTi a na společné rozloučení s lyžařskou sezónou na českých horách!

Za celý tým Satrapa ski

Honza Satrapa

web areálu: www.skialdrov.cz

Z uplynulých akcí