Testování lyží LUSTi se SATRAPA SKI

Sölden
2020/21
4 dny plné
testování lyží, profesionálního zázemí, zábavy a hotelového
wellnessu
Příhlášky na akci otevřeme během následujících týdnů. Pokud chcete být na otevření přihlášek a zveřejnění cen upozorněni, kliknětě prosím na tlačítko “mám zájem” a zanechte nám kontakt.
11. - 15.11.2020

hotel Top Tirol v Hubenu

15 minut autem do střediska
4 hvězdičkový

hotel Grauer Bär v Söldenu

Pár minut od lanovky

Vážení příznivci lyžování,

na začátku této sezóny jsme se rozhodli uspořádat testování lyží tak, abychom se mohli ponořit i do těch nejmenších detailů a věnovat výběru lyží několik dní. A jelikož společný pobyt na horách s lyžařským programem sklidil velký úspěch, určitě chceme akci zopakovat i na začátku příští sezóny. Nejedná se ale pouze o testování. Samozřejmě si chceme také užít patřičnou dávku horské zábavy a pohody.

A budeme rádi, když u toho budete s námi.

Připravili jsme pro vás tedy akci v jejíž ceně
budete mít především následující:

Ubytování na 4 noci

Ubytování bude zajištěno ve 2 příjemných horských hotelech s velmi kvalitní péčí o klienty. V hotelu Grauer Bär bude navíc v ceně ubytování i polopenze.

4 denní skipass

Samozřejmostí je také skipass pro každého lyžaře do celého střediska Sölden. Středisko pro vás nabízí více jak 140 km sjezdovek.

Testování lyží LUSTi

Po celou dobu akce pro vás budeme mít zhruba 100 párů lyží různých typů a délek, které budete moci dle rezervací neomezeně testovat. K dispozici bude také náš odborný personál, se kterým budete moci vše konzultovat.

Lyžařský seminář

Během pobytu pro vás budeme pořádat také přednášku, během které vám přiblížíme, jak vlastně lyže fungují po technické stránce, co způsobuje největší rozdíly v konstrukci a na co je dobré se zaměřit při jejich koupi.

Hotelový wellness

V ceně pobytu bude samozřejmostí i hotelový wellness vždy podle výběru hotelu. Není přece nad to užít si po celém dni lyžování odpočinek v sauně nebo v bazénu.

Doprava

Doprava je především vlastním autem, ale v případě alespoň 35 zájemců zařídíme i dopravu autobusem. Zájem o tuto možnost zaškrtněte prosím v přihlášce.

VARIANTY UBYTOVÁNÍ

4 hvězdičkový

hotel Grauer Bär v Söldenu

11. - 15.11. 2020
Včetně polopenze
Bydlení pár minut od lanovky
Hotelová sauna
2 až 4 lůžkové pokoje

Hotel Grauer Bar vás okouzlí jak svými velice pěkně zařízenými pokoji tak i dostupností. Na hlavní lanovku to je z hotelu jen pár kroků a v centru Söldenu jste také pěšky za pár minut.

V této variantě je zahrnuta i polopenze a můžete se tak těšit na opravdu vydatné snídaně v podobě švédských stolů a vícechodové večeře dle výběru.

No a pro načerpání sil pro vás hotel poskytne velmi hezké relaxační centrum se saunou. Pro příjemný společenský večer poslouží zase hotelový bar.

Grauer Bar

hotel Top Tirol v Hubenu

11. - 15.11. 2020
Možnost zajistit večeře
Hotelová sauna a bazén
Každé ráno čerstvé pečivo
2 až 6 lůžkové pokoje

Hotel Top Tirol se nachází v městěčku Huben, ze kterého je to autem do lyžařského střediska zhruba 15 minut. V hotelu jsou zřízeny velmi hezké apartmány s vlastní kuchyňkou.

V Top Tirolu je tradicí, že vám každé ráno dají ke dveřím košík s čerstvě upečeným pečivem z místního pekařství. Večere je možné v hotelu doobjednat v ceně 18 € za večeři.

Top Tirol je vyhlášen svým úžásným wellness centrem. Po lyžování budete moci relaxovat jak v bázenu, tak i v několika saunách nebo v relaxační místnosti s vodní postelí.

Top Tirol