OTEVŘENO

Milí zákazníci, jestliže plánujete koupi nebo půjčení lyží a příslušenství, rádi vás stále obsloužíme. Veškeré konzultace a objednávky nyní řešíme po e-mailu nebo telefonu a finální předání lyží u nás probíhá bezkontaktně. Veškerá nařízení vlády samozřejmě respektujeme a dodržujeme. Neváhejte nás tedy kontaktovat a rádi vám vyjdeme vstříc.

Black Star MC wide

Black Star MC wide
Všechny délky této lyže máme nyní skladem.
Pokud máte zájem o rezervaci, prosíme, kontaktujte nás.
Pojďme vybrat vaše lyže společně
O lyži
Rozměry a ceny

O lyži

Modely Black Star MC wide a Red Star RC od značky Kneissl jsme přidali do našeho sortimentu především proto, abychom mohli poskytnout i střední verzi mezi řadou SC, která má konstrukci bez titanalu, a mezi řadou PC, která má konstrukci ze 2 titanalů.

 

Tento model má konstrukci z 1 titanalu a ve srovnání s řadou PC je tak o něco měkčí a méně fyzicky náročný. Tato lyže vám tak dopřeje pohodlnou jízdu se středním obloukem ve střední až vysoké rychlosti. Co se týče terénu, lyže Black Star MC wide jsou určené především do měkkého sněhu a na neupravenou sjezdovku. Pro jízdu na tvrdším sněhu a na upravené sjezdovce je vhodný spíše model Red Star RC, který má také konstrukci z 1 titanalu. Odlehčenou verzí Black Star MC wide je pak model SC 74. Naopak podobným modelem pro opravdu agresivní jízdu je lyže PC 74.

Délka oblouku:
Střední a dlouhý
Terén:
Čerstvý měkký sníh i neupravená sjezdovka
Rychlost:
Střední a vysoká
Konstrukce:
Sandwichová, dřevěné jádro, 1 plát titanal, laminát
Styl jízdy:
Carvingový i smýkaný oblouk

Rozměry a ceny

S vázáním
DélkaPoloměrVISTHEAD
156 cm14 mpouze HEAD10 490 Kč
164 cm15 mpouze HEAD10 490 Kč
172 cm17 mpouze HEAD10 490 Kč