SKI OPENING se SATRAPA SKI

Sölden
10.-14.11. 2021

Vážení příznivci lyžování,

rádi bychom vás pozvali na náš tradiční SKI OPENING v rakouském Söldenu, abychom zde společně zahájili lyžařskou sezónu 21/22 a spravili si tak chuť ze sezóny minulé. K dispozici pro vás budeme mít k testování přes 100 párů lyží (značky SASCI, LUSTi a Kästle) včetně odborného lyžařského personálu, který s vámi bude vybírat přímo na svahu. Nejedná se ale pouze o testování. Samozřejmě si chceme společně užít také patřičnou dávku horské zábavy a pohody.

A budeme rádi, když u toho budete opět s námi.

V ceně akce pro vás máme následující:

Ubytování na 4 noci

Ubytování bude zajištěno v příjemném horském hotelu Grauer Bär s velmi kvalitní péčí o klienty. V ceně ubytování je i polopenze.

4 denní skipass

Samozřejmostí je také skipass pro každého lyžaře do celého střediska Sölden. Středisko pro vás nabízí více jak 140 km sjezdovek.

Testování lyží

Po celou dobu akce pro vás budeme mít přes 100 párů lyží různých typů a délek od značek SASCI, LUSTi a Kästle. Lyže si pro sebe budete moct rezervovat na konkrétní čas. Výběr s vámi bude konzultovat odborný lyžařský personál.

Lyžařské přednášky

Na začátku akce vás seznámíme s lyžemi, které budou k testování. Během pobytu pak bude následovat přednáška s instruktorem ohledně technické stránky lyží, aktuálních trendů a na co se vůbec zaměřit při koupi.

Hotelový wellness

V ceně pobytu je samozřejmostí i hotelový wellness. Není přece nad to užít si po celém dni lyžování pořádný a zasloužený odpočinek v sauně.

Poukaz na koupi lyží

Na akci od nás dostanete poukaz s 10% slevou na koupi lyží, který platí 3 roky. Pokud si tedy během akce rozšíříte své lyžařské znalosti a dospějete časem ke koupi nových lyží, rádi vás přivítáme na naší prodejně.

UBYTOVÁNÍ

4 hvězdičkový

hotel Grauer Bär v Söldenu

Včetně polopenze
Hotelová sauna
2 až 4 lůžkové pokoje

Hotel Grauer Bar vás okouzlí jak svými velice pěkně zařízenými pokoji tak i dostupností. Přímo v centru Söldenu jste pěšky za pár minut.

V této variantě je zahrnuta i polopenze a můžete se tak těšit na opravdu vydatné snídaně v podobě švédských stolů a vícechodové večeře dle výběru. Už jen jídlo je zde opravdovým zážitkem.

No a pro načerpání sil pro vás hotel poskytne velmi hezké relaxační centrum se saunou. Pro příjemný společenský večer poslouží zase hotelový bar.

Grauer Bar